Rezydencja wśród ciszy -Czarny Las /Grodzisk Maz.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 269 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 7
  • Lokalizacja : Czarny Las
  • Rok budowy : 2001
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : StrefaFiN128383
  • Powierzchnia działki : 1 521 m2
  • Cena za m2 : 5563.17 PLN

Strefa FiN prezentuje przestronną rezydencję w Czarnym Lesie koło Grodziska Mazowieckiego o powierzchni 269 m2, usytuowaną na działce o powierzchni 1521 m2.

Czarny Las  to prestiżowa dzielnica willowa.  W sąsiedztwie wyłącznie rezydencje i wille z pięknymi ogrodami szerokimi ulicami, trawnikami. Okoliczne elewacje budynków utrzymane są w stylu pruskim co nadaje wyjątkowości i niepowtarzalności całej okolicy.

Do Grodziska Mazowieckiego, w którym znajduje się stacja PKP, WKD liczne szkoły, przedszkola, kino, centrum handlowe, restauracje jest zaledwie 7 km. Dojechać można tam komunikacją publiczną - przystanek autobusowy jest w odległości 200 m.

W bliskiej okolicy znajdują się także gabinet stomatologiczny, basen, korty tenisowe, szkoła podstawowa i średnia, a także plac zabaw i świetlica, z liczną ofertą zajęć zarówno dla dzieci jak i dorosłych. 


Do Warszawy można dostać się trasą szybkiego ruchu S8 - dojazd 6 km, a potem około 20 minut jazdy samochodem. 

Jest to idealne miejsce dla osób poszukujących pięknego otoczenia z zachowaniem natury, ale wszystkimi możliwymi udogodnieniami. Drogi w Czarny Lesie są z kostki brukowej, a teren przed posesjami pięknie zagospodarowany roślinami. W pobliżu lasy, piękne trasy na spacery lub rowery.
Działka jest usytuowana przy wewnętrznej ślepej uliczce z kostki brukowej, która prowadzi tylko do dwóch innych posesji. Jest to gwarancją ciszy i spokoju

Na parterze domu
znajdują się przestrzenny salon (45 m2) połączony z jadalnią, z której wchodzi się do kuchni (15 m2). Na tym poziomie znajduje się również gabinet z przygotowanymi przyłączami wodno - kanalizacyjnymi oraz łazienka z prysznicem. Z salonu jest wyjście na taras, który ma ekspozycję na południe i zachód, a brak zagospodarowania sąsiedniej działki i liczne nasadzenia stwarza przyjemny klimat do wypoczynku i relaksu. 

Na piętrze
, na które prowadzą drewniane schody znajduje się duży (23 m2) przedpokój, który może być miejscem odpoczynku lub pomieszczeniem pełniącym funkcję biblioteczki. Pięć pokoi, na tym poziomie, może być wykorzystane jako sypialnie, pokój zabaw czy telewizyjny. Jasna łazienka z wanną z hydromasażem jest miejscem, które przyniesie odprężenie po ciężkim dniu.

Podłogi w tej rezydencji są drewniane, a dach pokryty jest dachówką. Okna wykonane są z drewna, a na zewnątrz zabezpieczone są specjalnymi aluminiowymi nakładkami, które je chronią i podwyższają cieplność.

W rezydencji są zabudowane pojemne szafy, a dodatkowym pomieszczeniem na przechowywanie jest strych. W bryle budynku znajdują się 2 stanowiska garażowe z oddzielnymi bramami wjazdowymi, a na podjeździe z kostki mogą zaparkować kolejne 2 auta.
 
Dom otacza zadbany ogród, w którym są nasadzenia bylin, kwiatów, a także tuj, świerków oraz już wysokich sosen, które dają przyjemny cieć w letnie dni. Teren przed ogrodzeniem jest również zadbany, a liczne juki w okresie kwitnienia stwarzają bajeczny widok.

Nieruchomość posiada alarm, domofon i monitoring oraz podłączenie do instalacji gazowej oraz kanalizacyjnej. Dodatkowo jest studnia głębinowa służąca do podlewania ogrodu.


W naszym biurze sprzedaży w Strefie Finansów i Nieruchomości oferujemy pomoc przy finansowaniu inwestycji przy współpracy ze wszystkimi bankami poprzez kredyty hipoteczne, developerskie, inwestycyjne oraz gotówkowe.


Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego, a następnie do kontaktu i obejrzenia domu i ogrodu na żywo.


Monika Ranwid (licencja 25778)
tel. 504 922 143
Strefa Finansów i Nieruchomości