Dom w Zaborowie /Leszno przy lasach, 6 pokoi

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 190 000 PLN, Pow. 365 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
365 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Kampinos , Zabowrów
Rok budowy:
2001
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
170
Powierzchnia działki:
874 m2
Cena za m2:
3260.27 PLN
Strefa FiN przedstawia rezydencję w Zaborowie o powierzchni 280 m2 użytkowych na ładnie zagospodarowanej działce o powierzchni prawie 900 m2. Nieruchomość znajduje się w gminie Leszno, w powiecie zachodnio-warszawskim tuż przy Kampinowskim Parku Narodowym. Do Warszawy jest zaledwie 15 km.

Ten wyjątkowy dom znajduje się w cichej, ślepej uliczce, przy której jest kilka domów jednorodzinnych. Na działce, która jest bardzo ładnie obsadzona roślinami znajduje się wolnostojący duży dwustanowiskowy garaż oraz duża wiata, która też może służyć jako stanowisko na samochód.

Podjazd, front posesji oraz wejście główne do domu jest wyłożone kostką brukową.

Na parterze domu jest bardzo duży salon połączony z jadalnią. Znajduje się tam kominek z rozprowadzeniem mechanicznym ciepła również na piętro. Przestronna kuchnia z wyspą oraz miejscem do spożywania posiłków ma bezpośrednie wejście do spiżarni. Na tym poziomie znajduje się łazienka z kabiną prysznicową, pokój gościnny/gabinet, wiatrołap z zabudowanymi szafami i holl z pięknymi kamiennymi schodami na piętro.

Na drugim poziomie znajduje się 5 pomieszczeń. 2 sypialnie z wyjściem na taras oraz gabinet z przejściem do sypialni oraz garderoby. Na tym jest pokój kąpielowy z dużą wanna, z dwoma umywalkami oraz przestrzeń na pralkę i suszarkę.

Dach pokryty jest dachówką. W bryle domu jest dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze. Okolica bardzo cicha i spokojna z dużą ilością zieleni.

W Zaborowie znajduje się szkoła, przedszkole, duże boisko, a przez miejscowość przechodzi kilka szlaków turystycznych.
Ze względu na to, że Zaborów położony jest w otulinie Kampinoskiego Parku Narodowego, wszelka działalność prowadzona w tej strefie nie może szkodliwie oddziaływać na przyrodę parku. To gwarantuje mieszkańcom ciszę oraz czyste powietrze.

Zaborów może poszczycić się zabytkami wpisanymi do rejestru zabytków tj.:
*kościół pw. św. Anny z 1791 roku 
*cmentarz rzymskokatolicki założony ok. 1830 roku o pow. 1,35 ha 
*zespół pałacowy Goldstandów z 2. połowy XIX 
*zespół folwarczny z przełomu XIX/XX wieku 
*zespół szkolny z 1850 r. i 1935 r.


Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów, gdyż w swojej ofercie usług świadczymy doradztwo, pomoc i odpowiedni dobór nieruchomości do indywidualnych potrzeb klienta.

W Strefie Finansów i Nieruchomości zajmujemy się nieruchomościami kompleksowo poprzez doradztwo finansowe, kredytowanie i finansowanie inwestycyjne również dla developerów współpracując ze wszystkimi bankami. Zajmujemy się sprzedażą, kupnem i najem nieruchomości - profesjonalnie, w pełnym zakresie usług zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zapraszam do kontaktu.
Monika Ranwid
504 922 143
Nieprawidłowy adres E-mail