Nowy dom, 7 pokoi, pompa ciepła, fotowoltaika.

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 599 000 PLN, Pow. 240 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
240 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Makówka
Rok budowy:
2019
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
StrefaFiN308358
Powierzchnia działki:
1 260 m2
Cena za m2:
6662.50 PLN
StrefaFiN prezentuje wyjątkowy dom o wysokim standardzie wykończenia położony w Makówce koło Grodziska Mazowieckiego. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1260 m2.
Ten piękny dom to ponad 200 m2 powierzchni użytkowej. Powierzchnia całkowita wynosi 240 m2.

Miejscowość Makówka położona jest w gminie Grodzisk Mazowiecki w powiecie grodziskim w granicach Warszawskiego Obszaru Chronionego. Otoczona jest lasami oraz łąkami. Zieleń wokół pozwala na relaks oraz umożliwia spędzanie czasu na świeżym powietrzu w przyjemny sposób, np. poprzez spacerowanie, bieganie czy jazdę na rowerze po pięknych okolicznych terenach. Makówka graniczy z Czarnym Lasem - prestiżową miejscowością z licznymi willami i rezydencjami.
Działka znajduje się przy drodze asfaltowej, o małym ruchu lokalnym. Tuż przy posesji znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, a w pobliżu sklep spożywczy. W sąsiednich miejscowościach znajdują się korty tenisowe, basen, restauracja, przedszkole, szkoła podstawowa i liceum, a także ośrodek rehabilitacyjny. Do publicznej szkoły podstawowej jest zaledwie 1,5 km.

Do Grodziska Mazowieckiego, w którym jest pełna infrastruktura tj. żłobki, szkoły, licea, przychodnie, kino, tereny rekreacyjne, plaża miejska, zagospodarowane stawy, restauracje, centra handlowe, szpital, basen, przystanek PKP i WKD - jest tylko 5 km.
Do Warszawy można dostać się trasą szybkiego ruchu S8 - dojazd 6 km, a potem około 20 minut jazdy samochodem oraz autostradą A2 -14 km.

Działka na której znajduje się nieruchomość jest zadbana oraz ogrodzona. Na posesji znajduje się jednostanowiskowy garaż wolnostojący oraz wiata, a na podjeździe może zaparkować kilka pojazdów.

Na parterze domu, który wita dużym holem, znajduje się salon z kuchnią, sypialnia/gabinet, łazienka z prysznicem oraz duża pralnia, garderoba i spiżarnia. Przestronny salon połączony z kuchnią wyspą z bardzo okazałym blatem to ponad 40 m2. Meble kuchenne wykonane na zamówienie idealnie wpasowują się w styl domu. Jedna niemal cała ściana tego pomieszczenia jest przeszklona i jest podzielone na pół z możliwością przesuwania i wyjścia na taras, który jest częściowo zadaszony.  Widok z salonu jest niesamowity, bo ukazuje piękny trawnik oraz daleki horyzont z linii drzew. Przebywanie na tarasie jest dużą przyjemnością szczególnie, że jest on z tyłu domu, gdzie nie ma sąsiadów ani żadnej drogi i pozostaje tylko przyroda.
Na tym poziomie znajduje się również kotłownia, w której jest zamontowany jest osprzęt pompy ciepła, sterowniki do paneli fotowoltaicznych i inne urządzenia techniczne.

Na piętro domu
prowadzą piękne drewniane dywanowe schody, które niemal wiszą w powietrzu. Na tej kondygnacji znajdują się aż cztery duże i widne sypialnie. Na tym poziomie nie mogło zabraknąć przestronnej i eleganckiej łazienki, w której jest pięknie obudowana wanna wysokiej jakości oraz blat na dwie umywalki i wielka tafla lustra.

Nieruchomość została wybudowana w roku 2019 z najlepszych możliwych materiałów. Dla bezpieczeństwa posiada alarm oraz drzwi przeciwwłamaniowe. Dach pokryty jest grafitową blachodachówką. Na podłodze położone są wysokiej jakości panele oraz gresy między innymi  o strukturze betonu. Piękne drzwi i ościeżnice oraz okna bardzo dobrej jakości połączone z nowymi technologiami (pompa ciepła, fotowoltaika) sprawiają, że dom jest bardzo ergonomiczny.
Ten dom jest doskonały do mieszkania i odpoczynku, a w dodatku bardzo zadbany i pielęgnowany przez właścicieli.

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego, a następnie do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo.

W naszym biurze sprzedaży w Strefie Finansów i Nieruchomości oferujemy pomoc przy finansowaniu inwestycji przy współpracy ze wszystkimi bankami poprzez kredyty hipoteczne, developerskie, inwestycyjne oraz gotówkowe.

Monika Ranwid (licencja 25778)
tel. 504 922 143
Strefa Finansów i Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail