Nowoczesna Rezydencja projektu Marcina Rubika,

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 222,73 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 4
  • Lokalizacja : Stara Wieś
  • Rok budowy : 2018
  • Numer oferty : StrefaFiN529744
  • Powierzchnia działki : 1 500 m2
  • Cena za m2 : 11372.73 PLN

Strefa FiN prezentuje Nowoczesna Rezydencję dla wymagających Klientów, oczekujących niebanalnych rozwiązań. 
Dom jest nowy i  nowoczesny. Zbudowany przez osobę o niezwykłej sile charakteru i mocnej osobowości,  przy współpracy z architektem Marcinem Rubikiem. Marcin  Rubik to architekt stawiający na proste modernistyczne bryły, zdobył wiele nagród  i wyróżnień. Jego prace bardzo często są publikowane w prasie branżowej, jako wzór nowoczesnej polskiej architektury. 


Wytyczne jakie otrzymał Architekt do projektu tego domu, to;
- duże otwarte przestrzenie,
- kotwione w ścianie schody
- duży salon łazienkowy zintegrowany z sypialnia i wanna w oknie - ta wanna była jedna z bardziej istotnych elementów w tworzeniu wizji domu
- dzięki temu ze działka jest usytuowana pod lasem  można wyobrazić sobie długie kąpiele z ciepłą herbatą lub lampką wina w dłoni i widokiem na drzewa ...

I tak tez jest, czy zima czy lato ten widok nie przestaje zadziwiać. Każdego ranka gdy będziesz budzić się i widzieć drzewa które niemalże są częścią wnętrza, poczujesz  wspaniałą energię, nawet w poniedziałek rano.

Niebywałą zaletą usytuowania domu i bryły jest fakt, że wnętrze i zewnętrze są ze sobą integralnie połączone. Gdy otworzymy okna mamy wrażenie jako by przyroda wchodziła do środka!

Panuje tu cisza spokój idealne miejsce do wypoczynku ... dla osoby wykonującej wolny zawód również idealne miejsce do pracy. 

Ten dom to spełnienie marzeń, prawdziwa ostoja na długie lata. Idealny dla kogoś kto ceni prostotę, minimalizm, otwarte przestrzenie a przy tym chce być częścią otaczającej go przyrody.

Dom jest funkcjonalny, został zaprojektowany z uwzględnieniem ergonomii pomieszczeń / kuchnia ze spiżarnia ... wejście do korytarza i spiżarni osobnym wejściem z garażu. 3 łazienki w tym jedna zintegrowana z sypialnia do której przynależy również garderoba. Ciekawym rozwiązaniem jest  taras nad garażem z wyjściem z garderoby ... indywidualnie możliwość zaadoptowania jako miejsca na poranna kawkę zaraz po obudzeniu :)

Zewnętrzny widok domu, udostępniamy wyłącznie Klientom zainteresowanym. 
Właściciele cenią sobie prywatność i proszą o kontakt wyłącznie w obecności Agenta Nieruchomości.