Piękne budowalne działki Kuklówka k/Grodzisk

Działka (Budowlana) na sprzedaż
119 000 PLN, Pow. 1 500 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 500 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kuklówka Radziejowicka
Numer oferty:
StrefaFiN104274
Cena za m2:
79.33 PLN
Strefa FiN przedstawia piękną działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 1500 m2 w miejscowości Budy Józefowskie na granicy z Kuklówką Radziejowicką.
Istnieje możliwość kupienia jeszcze 3 działek po 1500 m2 oraz jeszcze jednej o powierzchni 3209 m2. Według aktualnego MPZP po połączeniu działek można je podzielić po 1000 m2 - idealne rozwiązanie dla dewelopera.

Działka o idealnych rozmiarach: szerokość ok 25 m, długość 60 m. Wjazd na działki od strony północnej co daje możliwość zaprojektowania tarasu i ogrodu o strony południowo - zachodniej.
Wjazd na działki z drogi asfaltowej na drogę prywatną, którą w należnej części będzie w udziale nowego właściciela.
Według Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Na pobliskich działkach luźna zabudowa nowych domów jednorodzinnych.
Na działce jest skrzynka elektryczna z przyłączem prądu. W odległości 30 m od działki woda i gaz.
Działka porośnięta kilkoma drzewami, w tym piękne sosny.  W niedalekiej odległości jest mały staw oraz urokliwa rzeczka.
Idealne miejsce do spokojnego mieszkania, z dala od zgiełku miasta, zanieczyszczeń i ruchu samochodów. W Budach Józefowskich panuje spokój i cisza, a wszechobecna zieleń i przyroda, która otacza działkę z każdej strony gwarantuje odpoczynek i naładowanie baterii.  
Mimo, że działka znajduje się wśród natury jest wszędzie blisko:
- do szkoły podstawowej zaledwie 600 m,
- do minimarketu, salonu kosmetycznego 600 m,
- do Grodziska Mazowieckiego  z pełną infrastrukturą (markety, przychodnie, szpital, galeria handlowa, szkoły i przedszkola, restauracje, basen, kino itp.) 7 km bez konieczności stania w korkach,
- do Radziejowic (szkoła, przedszkole, centrum kultury, zespół pałacowo - parkowy ze stawami, spa) niecałe 6 km, więc dotarcie do trasy S8 to zaledwie 6 minut
- do PKP 6,5 km
- do przystanku autobusowego 700 m.

W okolicy znajdują się stadniny koni, hotele, restauracje, sale bankietowe, korty tenisowe, kościół.

Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów. W swojej ofercie usług świadczymy doradztwo, pomoc, a przede wszystkim odpowiedni dobór nieruchomości do indywidualnych potrzeb klienta.

W Strefie Finansów i Nieruchomości zajmujemy się nieruchomościami kompleksowo poprzez doradztwo finansowe, kredytowanie i finansowanie inwestycyjne również dla developerów współpracując ze wszystkimi bankami. Zajmujemy się sprzedażą, kupnem i najem nieruchomości - profesjonalnie, w pełnym zakresie usług zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zapraszam do współpracy
Monika Ranwid  (licencja 25778) 
504 922 143
Strefa Finansów i Nieruchomości
Nieprawidłowy adres E-mail