Urocza działka budowlana przy lesie z mediami!!!

Działka (Budowlana) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 3 400 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Władków
  • Numer oferty : StrefaFiN230010
  • Cena za m2 : 81.18 PLN

Strefa FiN prezentuje uroczą działkę we Władkowie o powierzchni 3400 m2 z warunkami zabudowy.
Nieruchomość w granicy działki ma już skrzynkę z gazem oraz z prądem, a w drodze jest miejski wodociąg oraz instalacja telekomunikacyjna. Wszystkie media gwarantują szybką i bezproblemową budowę domu. Warunku zabudowy dopuszczają budowę lokalu produkcyjnego lub pod usługi. 

Miejscowość znajduję się w gminie Grodzisk Mazowiecki - najlepiej rozwijającej się gminie w Polsce. W mieście oprócz szkół, przedszkoli, przychodni lekarskich, szpitala znajduje się Centrum Kultury, kino, Mediateka  z nowoczesną biblioteką, hala sportowa, targowisko, tereny rekreacyjne ze stawami z możliwością pływania kajakami, łódkami oraz plażowania, basen, a także liczne place zabaw i siłownie otwarte, restauracje, sklepy. Jest to przyjazne miejsce do prowadzenia biznesu, dlatego północna część gminy jest strefą przemysłową z dużą ilością przedsiębiorstw, a południowa, gdzie znajduje się działka to strefa mieszkalna.
  
Działka zlokalizowana jest 40 m od ulicy asfaltowej, a na przeciwko rośnie piękny las z licznymi gatunkami drzew i ziół, przez który przepływa malutka rzeczka. 60 m od działki znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.
Władków cechuje się luźną zabudową mieszkalną - domy jednorodzinne i liczne drzewostany gwarantują bliskość przyrody zarówno fauny jak flory. Przebywając na działce słychać przepiękne odgłosy ptaków leśnych oraz zwierząt łąkowych. Są to doskonałe tereny do spacerów i jazdy rowerem.

W okolicy nieruchomości:
- Kozerki: korty, basen, restauracja, szkoła, świetlica wiejska, liczne stadniny - 2 minuty
- Czarny Las - 1 km - willowa miejscowość
- Grodzisk Mazowiecki - 5 km-  pełna infrastruktura, PKP, szpital, przedszkola, szkoły, licea, kino, centrum handlowe, tereny rekreacyjne min plaża, kajaki;
- Warszawa - około 20 minut - do trasy S8 - 7,5 km, do autostrady A2 - 13 km

Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów, gdyż w swojej ofercie usług świadczymy doradztwo, pomoc i odpowiedni dobór nieruchomości do indywidualnych potrzeb klienta.

W Strefie Finansów i Nieruchomości zajmujemy się nieruchomościami kompleksowo poprzez doradztwo finansowe, kredytowanie i finansowanie inwestycyjne również dla developerów współpracując ze wszystkimi bankami. Zajmujemy się sprzedażą, kupnem i najem nieruchomości - profesjonalnie, w pełnym zakresie usług zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Zapraszam do współpracy!
Monika Ranwid
504 922 143