Sarmacka, 3 pokoje, Klimatyzacja tunelowa, garaż!

Mieszkanie na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Mieszkanie
  • Powierzchnia : 75 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 3
  • Lokalizacja : Warszawa Wilanów , Sarmacka
  • Piętro: 2 na 4
  • Numer oferty : 153
  • Cena za m2 : 13333.32 PLN

Strefa FiN prezentuje mieszkanie na Wilanowie, w bardzo eleganckim budynku z elewacją z kamienia piaskowego, własny wewnętrzny ogród, specjalnie wyznaczone miejsce na rowery. Otoczony jest kwiatami i licznymi nasadzeniami. 


Jeśli szukasz luksusu i elegancji to ten apartamentowiec spełni Twoje oczekiwania.

Mieszkanie ma powierzchnię 75 m2. Salon z aneksem kuchennym to największa powierzchnia otwarta w apartamencie. Blisko 30 m2. Jest tutaj miejsce na rodzinny stół, wygodną kanapę. Duże okno od loggii pięknie doświetla i dodatkowo powiększa przestrzeń. 
Aneks kuchenny zabudowany jest meblami kuchennymi wg projektu i na zamówienie. Fronty są w części lakierowane i fornirowane. Zabudowa kryje w sobie liczne szuflady i szafki a także  wysokie cargo. 
Półwyspa pokryta jest czarnym blatem zintegrowanym ze zlewem. 
całość uzupełnia wysokiej jakości AGD w tym, lodówka z zamrażalnikiem, mikrofalówka, piekarnik, zmywarka.
Do kompletu w salonie jest szafka pod RTV, z dużymi szufladami do przechowywania płyt lub filmów.
W całym mieszkaniu jest również poprowadzona instalacja nagłaśniająca, która możliwa słuchanie muzyki w łazience, sypialni, salonie. 
Charakter salonu podkreśla kamienna dekoracyjna ściana. 
 


Logia jest szeroka, bardzo dobrze osłania od deszczu. Dlatego można na niej urządzić letni pokój bez konieczności chowania mebli przed deszczem.

Główna sypialnia jak i pokój dziecka są wyłożone wysokiej jakości, miękką wykładziną. W sypialni powtórzony jest motyw kamiennej ściany i jest to bardzo elegancki i efektowana dekoracja wnętrza. 

Łazienka oraz toaleta obie w całości wyłożone są czarną mozaiką. W łaziance jest również schowana w zabudowie pralka (można zamontować suszarkę) a nad nią liczne półki na kosmetyki, detergenty i inne. 

Podłogi w apartamencie pokryte są naturalną deską sprowadzaną ze Szwecji. 

W całym apartamencie jest poprowadzona klimatyzacja kanałowa (podobne rozwiązana są w hotelach).
Dzięki temu w każdy pomieszczeniu jest nawiew zimnego/ciepłego powietrza a skropliny  odprowadzane są do  kanalizacji, bez uciążliwej  jednostki końcowej montowanej na balkonach lub szpecące elewacje  budynku.

Z apratementeem równocześnie można kupić miejsce w garażu podziemnym, tuż  obok wejścia do windy a także komórkę lokatorską.